מאמן עסקי למנהיגות ניהולית לחברות ועצמאיים.
עוסק בפיתוח מנהלים, מוביל תהליכי אימון של צוותים, מתמחה בבניית תכניות פעולה ומעביר סדנאות מנהיגות ותקשורת עסקית. מאמן חברות בכל רחבי הארץ ומקבל מאומנים פרטיים בבאר שבע ובתל אביב.

השכלה:

תואר BA בניהול, התמחות בהתנהגות ארגונית, אוניברסיטת בן גוריון.
מאמן עסקי ואישי מטעם תות תקשורת ותוצאות.
מוסמך להנחות קבוצות קונפליקט.

ניסיון מקצועי כמאמן עסקי ומנחה קבוצות

היום משמש כ מאמן עסקים, זכיין מורשה מטעם תות תקשורת ותוצאות.

מנחה קבוצות לתרבות ארגונית בארגונים כמו קופ"ח מכבי שירותי בריאות. ליווה את נבחרת העסקים של תות, בתהליך אימוני קבוצתי ופרטני. מנחה קבוצות מטעם לשכת התעסוקה בבאר שבע. מנחה צוותי מנהלים של חברת תקשוב להטמעה וקליטה של עובדים מהמגזר הבדואי.

ניהול ופיתוח פרויקטים

דותן הקים וניהל בין היתר, את התכנית למנהיגות מדעית בבית יציב בבאר שבע, מטעם קרן רש"י. לשם כך יצר שיתופי פעולה אסטרטגיים בין התעשייה, האקדמיה והמגזר הציבורי.

שפות

דובר עברית ואנגלית ברמת שפת אם, ערבית וגרמנית ברמת שיחה.

השירותים המקצועיים של דותן גרבלי

אימון למנהלים:

ניהול עובדים – הנעת עובדים שאינם רתומים לעשייה, אלה שמעכבים את הצמיחה ופוגעים ברווחים, היא אחת המשימות המאתגרות את המנהלים. יחד נתאמן על פעולות אפקטיביות לרתימה והנעה.

בקרה ומרחב – איך מגיעים לנקודת האיזון בין הפעלת מנגנון יעיל של משוב ובקרה על העשייה, אך עדין משאירים מרחב פעולה לצוות העובדים? 
יחד נגלה כיצד להגיע ולשמר את נקודת האיזון לאורך זמן.

תקשורת עסקית:  

שיפור הישגים עסקיים תלוי לא אחת בשיפור התקשורת עם הספקים והלקוחות שלך. בתהליך האימון נפתח מיומנויות ניהול והתנהלות עם הצד השני, ונגלה מהי תקשורת עסקית אפקטיבית. 

יצירת חזון עסקי ובניית תכנית פעולה:

כל יוזמה עסקית מתחילה בחזון כאשר פורטים אותו לפעולות מעשיות ומדויקות. יחד נבנה חזון עסקי שמגובה בתכנית פעולה מותאמת, נציב יעדים מאתגרים ונגלה איך לפעול כדי להגיע אליהם.

סדנאות יומיות

סדנת מנהיגות: מנהיגות כתכונה מולדת וכריזמה אישית אינן מספיקות בתקופה הזו. בעזרת העזה להתנסות והדרכה מקצועית, ניתן לרכוש מיומנויות מנהיגותיות וניהוליות. בסדנת מנהיגות נגלה איך מיישמים כלים ניהוליים בשטח ומשפרים תוצאות עסקיות.

אימון חווייתי לצוותים: לעבוד בצוות יכולה להיות חוויה מעצימה לאדם. מי שמובילים צוותים, מבינים היום את חשיבות האימון. האימון לא חייב להיות בדלתיים סגורות, לעתים דווקא היציאה מהשגרה אל המרחב הפתוח מקרבת בין האנשים, מאפשרת פתיחות ותורמת לשיפור שיתופי הפעולה ביניהם.
פעילות Out Door Training מייצרת חוויה ייחודית ומאפשרת שיתוף פעולה אפקטיבי בצוותים. 

למי השירות מיועד: לחברות, לעצמאיים ולמוסדות שמעוניינים בפריצות דרך עסקיות ותפעוליות ובתוצאות עסקיות שונות מאלו הקיימות היום.

האני מאמין שלי:

אני מאמין שהפתיחות לרעיונות חדשים היא הבסיס לכל פריצות הדרך בחיים העסקיים והאישיים. הפתיחות לשינוי והפעולות החדשניות חשובות ביותר לבעלי העסק ולמנהלים בארגון.

יוזמות של תהליכי שינוי מבחירה, יכולות לשנות הרגלים ודפוסי עבודה ולהיות מענה איכותי, עד לשינוי הבא, שיבוא.

אני מאמין בכל לבי, וגם הניסיון מלמד אותי, שבתהליך של אימון ניתן ליצור שינוי משמעותי בהתנהלות העסקית. למעשה כל אדם יכול לרכוש מיומנויות ניהוליות ולשפר את הישגיו, כאשר יירתם לתהליך מתוך רצון ונכונות לשינוי.